Wie is wie?

Wie is wie in de buitenlandcel?

Koen Van Bockstal, directeur

koen.vanbockstal@vfl.be

 

Els Aerts, stafmedewerker buitenland
Jeugdliteratuur en strips, Coördinator 
els@vfl.be

 

Patrick Peeters, stafmedewerker buitenland

Poëzie en theater, Communicatie

patrick@vfl.be

 

Elise Vanoosthuyse, stafmedewerker buitenland

Proza, Prentenboeken

elise@vfl.be

 

Michiel Scharpé, stafmedewerker buitenland

Proza

michiel@vfl.be

 

Karen Thys, dossiermedewerker, Vertalershuis
karen@vfl.be

 

Lien Devos, dossier- en projectmedewerker buitenland

lien@vfl.be

 


Vorige Volgende Afdrukken Doorsturen